TCLI120502
TCLI120502 Charger USB Type-A
Also available on
S12 Li-ion Battery Series
TCLI120502
TCLI120502 Charger USB Type-A
Specifications
Model no.
TCLI120502
Voltage
220-240V ~ 50/60Hz
Output
USB Type-A: 5V ⎓
Current
2A
Battery
12V ⎓