TMT42002
TMT42002 Digital AC Clamp Meter
Also available on
Measuring Tools
TMT42002
Package comes with,
1 set Test leads
Specifications
Model no.
TMT42002
Voltage
DC: 0.1mV~500V, AC: 1mV~600V
Current
AC: 1mA~200A
Resistance
0~20MΩ